Thumbnail

25 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Tükendi

KitchenAid Artisan Mutfak Robotu – 4 L

5.199,00

Sağlam ve dayanıklı Artisan 4L mutfak robotu, KitchenAid’in en gelişmiş ve en kapsamlı mutfak robotudur: profesyonel sonuçlar elde etmek için doğrama, kesme, dilimleme, rendeleme, püre haline getirme ve karıştırma işlerinizde ona güvenebilirsiniz. Cihazın motoru 20 yıl garantilidir.

Markalar:
Tükendi

KitchenAid Artisan Şarjlı El Blenderı

3.399,00

KitchenAid Artisan şarjlı el blenderı özellikle küçük miktarlarda katı ve sıvı ürünlerin öğütülmesi ve homojen bir kıvama gelmesi, buz kırmak ve özel ekipmanları ile havalandırma ve köpürtme yapabilmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Markalar:
Tükendi

KitchenAid Pour Over Brewing Kahve Makinesi

2.199,00

KitchenAid’in pour over (taşma) demleme yöntemini en yeni otomatik teknolojiler ile bir araya getirdiği bu üründe 24 saatlik programlama işlevi bulunur; bu işlev ile güne iyi bir başlangıç yapabilir, öğlenleri sizi harekete geçirecek bir fincan kahve içebilir veya yemek sonrası sindirime yardımcı olması için makinenizin size kahve demlemesini sağlayabilirsiniz.

Markalar:
Tükendi

KitchenAid 2.1 L Mutfak Robotu

2.199,00

Kullanımı ve saklaması kolya az yer kaplayan 2.1 litre kapasiteli mutfak robotu. Salatalık, domates, peynir gibi birçok malzemeyi kolayca doğrayın, püre yapın, yoğurun, karıştırın ve dilimleyin, pizza ve ekmek hamuru yoğurun.

Markalar:

KitchenAid Artisan Blender

2.699,00

Güçlü ve hızlı Artisan Blender sıvı ürünleri mükemmel homojen bir yapıya ulaşana kadar karıştırmak, buz ve bazı sert katıları ezmek için tasarlanmıştır.

Markalar:

KitchenAid Artisan Su Isıtıcısı 1.5 L

2.199,00

Farklı renk seçeneklerine ve özgün KitchenAid tasarıma sahip çift duvarlı 1,5 L su ısıtıcı, sıcak suyun daha uzun süre istenilen sıcaklıkta kalmasını sağlarken, dış kısmı da serin kalır. Suyun sıcaklığı demleme türüne göre en uygun seviyeye ayarlanabilir.

Markalar:
Tükendi

KitchenAid 5 Hızlı El Blenderı

1.899,00

KitchenAid 5 hızlı el blenderı dilediğiniz kapta çorbalar ve soslar karıştırmanıza olanak sunar. Daha küçük miktarlarda katı ve sıvı ürünlerin öğütülmesi ve homojen bir kıvama gelmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Markalar:
Tükendi

KitchenAid 100. Yıl Su Isıtıcı Passion Red

1.099,00

Tutkudan ilham alan özgün tasarımı ile sınırlı sayıda KitchenAid su ısıtıcısı: Şık krom vurgular, üzerinde yüzlerce kalp bulunan kenar bandı ve özel logo ile KitchenAid markası 100. yılını, özel “Queen of Hearts” koleksiyonu ile kutluyor.

Markalar:
Tükendi

KitchenAid Su Isıtıcısı 1.7 L

1.299,00

Dijital ekranı ile 50 ila 100°C arasında istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilir ve su ısıtıcısı tabandan alındığında bile su sıcaklığını ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Markalar: