Zuccac.com internet sitesinden (Zuccac) alışveriş yapan tüzel veya gerçek kişiler (Alıcı) aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Zuccac.com’dan kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi ve teslimatta nakit ödeme ile alışveriş yapılabilir. Havalesi 5 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.

Siparişler havale hesabımıza ulaştığı ve/veya kredi kartı hesabından sipariş tutarı bloke edildiği zaman işleme alınır. Teslimatta nakit ödeme seçeneğinde telefon ile müşterinin onayı alındıktan sonra sipariş kargoya verilir.

Banka havalesi ile yapılan ödemelerde açıklama bölümüne sipariş numarası yazılmalıdır.

Tüm siparişler irsaliyeli fatura ile teslim edilir.

Siparişin verildiği tarihte oluşan beklenmeyen ve tarafların kontrolleri dışında gelişen olaylar (doğal afet, savaş, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev/lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde arıza vs.) dolayısıyla tarafların üstlendikleri yükümlülükleri yerine getirememe durumlarında taraflar birbirlerini haberdar edecektir. Olayların devamından dolayı taraflar yerine getiremedikleri yükümlülüklerden sorumlu tutulmayacaktır.

Siparişte yer alan bir veya birden fazla ürünün gecikme veya iptal durumu var ise ile ilgili bilgi alıcıya e-posta yolu ile iletilir. İptal durumlarında kredi kartından bloke edilen tutar kaldırılır veya havale ile ödeme yapılmış ise hesabına iade edilir.

Teslimat sırasında hasarlı olan ürünler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Sonrasında bu tutanak (0212) 260-1164 nolu faksa gönderilerek bilgi@zuccac.com adresine e-posta ile bildirilmelidir. Faks imkanı sözkonusu değilse tutanak numarası gönderilen e-postada belirtilmelidir. Zuccac.com ürünü imkan dahilinde en kısa sürede temin edip tekrar alıcıya ulaştıracaktır.

Alıcı siparişini ürün kargoya verilmeden önce sipariş numarasını bildirerek iptal edebilir.