Thumbnail

Nost en kaliteli pişirme kapları, yalnızca en modern yapışmaz sistemler kullanılarak oluşturulmuştur. Nost yapışmaz kaplamalar mükemmel yapışmazlık özellikleri sunar, böylece zahmetsizce yemek pişirebilirsiniz.

Ticari kalitede pişirme kaplarımız, yüksek performans, zahmetsiz bırakma ve hızlı temizleme için tasarlanmıştır. Son derece dayanıklı ve çizilmelere karşı dirençli olan bu alüminyum tavaların her biri, üstün kızartma, kızartma ve esmerleşme sağlamak için üç katmanlı yapışmaz kaplamaya sahiptir. Yapışmaz yüzey çok az yağ gerektirir veya hiç yağ gerektirmez, bu nedenle sağlıklı pişirme için mükemmel bir seçimdir. Nost yapışmaz yüzey son derece dayanıklıdır ve lekelere karşı dayanıklıdır. Yapışmaz iç yüzey, gıdayı kolay serbest bırakarak üstün kızartma ve kızarma sağlar. %100 toksin içermeyen yapışmaz kaplama, PFOA ve PTFE içermez. Sert alüminyum gövde, ısıyı ölü noktalar olmaksızın hızlı ve eşit bir şekilde iletir. Saf alüminyum gövde mükemmel ısı transferini garanti eder. İndüksiyon hariç her tür ocakta kullanım için idealdir. Fırına girebilir,fırında 310° C’ye kadar güvenli. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

“The highest quality cooking utensils are created using only the most modern non-stick systems. Nost non-stick coatings offer perfect non-stick properties, so you can effortlessly cook your meals.

Our commercial-grade cooking pans are designed for high performance, effortless release, and quick cleaning. Each of these highly durable and scratch-resistant aluminum pans has a three-layer non-stick coating to provide superior browning, frying, and searing. The non-stick surface requires very little oil or no oil at all, making it an excellent choice for healthy cooking. The Nost non-stick surface is highly durable and resistant to stains. The non-stick interior surface provides superior browning and searing by easily releasing the food. The 100% toxin-free non-stick coating does not contain PFOA and PTFE. The hard aluminum body quickly and evenly conducts heat without any dead spots. The pure aluminum body ensures excellent heat transfer. It is ideal for use on all types of stoves except induction. It is oven-safe and can withstand temperatures up to 310°C in the oven. It is also dishwasher-safe.”

Gösterilen sonuç sayısı: 7